Česky English

O nás

Jsme ITSD – servisní firma zaměřená na poskytování servisu a služeb v IT a osobního rozvoje. Náš název je složen z anglických slov „It is done“, což lze přeložit jako:

Je dokonáno!

Tím vyjadřujeme náš přístup a filozofii – totiž poskytovat servis a služby na klíč, aby zákazník dostal komplexní a celistvé řešení svých požadavků a nemusel tak tříštit svou energii sháněním jednotlivých dílčích řešení. Pracujeme v duchu "Say and forget!" čili "Řekni a zapomeň" – prostě "řekni co chceš a pusť to z hlavy". Díky tomuto přístupu šetří zákazníci svůj čas a energii, kterou pak mohou využít jiným, efektivnějším způsobem. Naší snahou je, aby mezi zadáním a konečným převzetím neměl zákazník s projektem pokud možno žádné starosti - aby na konci mohl říci jen: It is done!

Od podzimu 2018 do podzimu 2019 jsme prošli procesem, kdy jsme opustili mainstreamový business model, jehož hlavním cílem je generování zisku. Jsme přesvědčeni, že smyslem podnikání je naplnění vyššího poslání a přínosu pro ostatní než jen vydělávání peněz. Proto jsme se stali členy sdružení Slušná firma, které si klade za cíl návrat k základním etickým a morálním hodnotám v podnikání. Naše hodnoty si můžete prohlédnout zde.

Více informací o Slušné firmě zde.

Manifest Slušné firmy zde.

 

Co děláme:

Zaměřujeme se na tyto oblasti:

  • Počítačové sítě – návrh, realizace a správa počítačových sítí a IT systémů, vč. helpdesku, příprava IT na GDPR

  • Pokladní systémy – Lynx, Quorion, Conto – návrh, dodávky, realizace, školení, podpora, servis, EET

  • Školení – IT kurzy na míru, GDPR, rekvalifikace, školení ve vlastní učebně nebo u zákazníka, individuální přístup

  • Foto – Focení produktů, architektury, makro, interiéry, exteriéry, krajina, foto kurzy, foto výpravy do přírody

  • Virtuální firemní sídla umístění firemního sídla na naší adrese, přebírání pošty, doplňkové služby

  • SW - web, ERP systém Odoo, Eset, AOMEI, vývoj


Oblast působení:

Po celé ČR. Sídlo máme v Plzni, ale správu počítačových sítí provádíme nejen v Plzni ale i v Praze, Roztokách u Prahy, Mostu, Přerově, Ostravě, Karviné, Brně, Dobříši.