Česky English

Založit firmu online

Firmu můžete založit kliknutím na banner: 

O co jde?

Spolupracujeme s portálem zalozfirmu.cz , který nabízí jedinečnou službu zaměřenou na podporu podnikání. Portál ZalozFirmu.cz je unikátní portál umožňující podnikatelům bezplatné založení nové firmy online přes internet. Založení firmy je zcela zdarma, platí se pouze zákonem předepsané poplatky za zápis do příslušných rejstříků. Podnikatelé ušetří 60-80% běžných nákladů na zahájení podnikání a vše vyřídí jednoduše z domova pouze s použitím svého počítače.

Jaké firmy lze založit?

 • s.r.o.  (založení od 5 000 Kč)
 • Ž.L.    (založení od 1 000 Kč)

Jak to funguje?

 1. Vyplnění online formuláře
  Uživatel zadá prostřednictvím registračního průvodce na stránkách ZalozFirmu.cz údaje k zakládané firmě.
 2. Vytvoření dokumentů k zakládané firmě
  Po zadání údajů o zakládané firmě vygeneruje systém ZalozFirmu.cz okamžitě automaticky veškeré dokumenty nezbytné k dokončení registrace a tyto zašle na zadanou emailovou adresu uživatele.
 3. Podpis dokumentů uživatelem
  Uživatel provede elektronický podpis dokumentů přímo v rámci registračního formuláře nebo dokumenty vytiskne, podepíše a zašle zpět ZalozFirmu.cz a dále provede úhradu zákonných poplatků spojených s registrací. Případné specifické nebo dodatečné požadavky je možné zadat přímo v registračním formuláři nebo je vyřídit přímou komunikací se ZalozFirmu.cz.
 4. Dokončení registrace
  ZalozFirmu.cz zabezpečí veškeré zbývající doklady nezbytné k založení firmy, obstarání živnostenských oprávnění, komunikaci s úřady, zastupování v řízeních týkajících se nové firmy a dokončení registrace firmy v obchodním a živnostenském rejstříku.
 5. Převzetí registrované firmy
  Po dokončení registrace obdrží uživatel kompletní složku s výpisem z obchodního nebo živnostenského rejstříku a ostatní související korporátní dokumentaci nezbytnou k dalšímu provozu firmy.

Na portále je možné provést i zkušební, nezávaznou registraci.